S čím Vám mohu pomoci?

Napište mi, nebo zavolejte.

Domluvme si setkání, či videohovor.

Zdarma Vám rád pomohu.

Financování

1
Objem řešených úvěrů v mld.

Ať už se bude jednat o hypoteční úvěr, firemní financování nebo neúčelový spotřebitelský úvěr, je pro mě prioritou, abych pochopil Váš záměr a seznámil se s Vaší situací.

Máte otázky zda-li a za jakých podmínek Vám banky půjčí? Jak funguje splácení úvěru? Rádi byste si nechali zpracovat porovnání úvěrových produktů?

Od toho jsem tu pro Vás.

 

Investice

215
Realizovaných investičních záměrů

Řešíte jak naložit s úsporami? Přemýšlíte o investici do nemovitosti, či chcete koupit akciové tituly, nebo dluhopisy? Zaujalo Vás penzijní spoření, nebo podílové fondy?

Ve světě investic je nepřeberné množství nástrojů, které dokáží Vaše finance zhodnotit. Základní úkol je se v těchto nástrojích vyznat a najít ideální řešení, které splní Vaše očekávání.

Rád Vám řeknu více.

 

Vzdělávání

420
Vět: „Tak tohle mi dává smysl.“

Dělá mi neskutečnou radost sdílet mé letité zkušenosti s klienty a seznamovat je s termíny, které kdysi dávno možná slyšeli ve škole, ale z nějakého zvláštního důvodu je už zapomněli.

Věřím, že je naprosto zásadní, aby člověk znal pravidla finančního světa. Je možnost si nechat poradit, nebo do možností proniknout a vzít rozhodnutí do vlastních rukou.

Budete překvapeni.